BIGO LIVE - Canlı Maç izle

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 118 MB
  • Version 3.13.1
  • Dil Türkçe
  • Firma BIGO TECHNOLOGY
BIGO LIVE mobil uygulamasına sahip olarak mobil cihazınız ile sosyalliğinizi zirveye çıkartabilirsiniz.

Canlı yayının yeni adresi BIGO LIVE mobile uygulaması ile kendi canlı yayınınızı başlatın. Canlanmanın zamanı geldi. Tam tanım canlı video akışından gerçek zamanlı etkileşime kadar BIGO uygulaması hayatınızı yayınlamanıza, arkadaşlarınızla, fanlarınızla ve favori yayıncılarınızla bağlantı kurmanızı ve bunları takip etmenizi sağlayarak sizlere kaliteli içerikler sunar. 

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayacağınız BIGO LIVE uygulaması ile hayatınıza renk katabilir ve dünyadan kişiler ile iletişime geçerek mobil cihazınızı daha verimli kullanabilirsiniz. 

Bağlanma ve paylaşma konusunda tamamen yeni ve modern bir dünya yaratan BIGO LIVE, dünya genelinde 150 milyon kullanıcıya ulaşmış durumdadır. Yakındaki canlı yayın ve kısa videolarla etrafınızdaki ilginç insanları uygulama üzerinden bulabilir ve onlara iletişime geçebilirsiniz. Onlara katılın, onlarla arkadaş olun ve sosyal çevrenizi genişletin. BIGO LIVE tamamen sosyallik üzerine kurulmuş olan sosyal ağ uygulaması olarak karşımıza çıkan başarılı bir mobil uygulamadır. 

Daha Fazla Göster
BIGO LIVE - Canlı Maç izle indir
DİĞER SÜRÜMLER