BIGO LIVE - Canlı Maç izle

Sosyallik Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 118 MB
  • Sürüm 3.13.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici BIGO TECHNOLOGY
BIGO LIVE mobil uygulaması sosyalleşmeniz konusunda sizlere fayda sağlayabilecek kaliteli bir mobil uygulamadır.

Son zamanların teknoloji ile geliştirilmiş olan BIGO LIVE mobil uygulaması sizlere canlı yayın yapmanız konusunda yardımcı olabilecek keyifli bir sosyal ağ uygulamasıdır. IOS mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek kullanmaya başlayabileceğiniz BIGO LIVE mobil uygulaması ile sizde keyfinize bakın. 

Sohbet Çoklu Misafir odası, başkalarıyla etkileşim kurmak için çok daha eğlenceli bir yoldur. Grupların ne sohbet edip yaptıklarını görün, onlara katılın ve birlikte sohbet etmenin keyfini çıkartın. Bunun ne kadar çılgınca ve eğlenceli olduğunu hayal edin, BIGO LIVE uygulamasını indirin ve hayalinizi gerçekleştirin. Şaşırtıcı dünyayı binlerce canlı video ile keşfedin, yayınları konum veya konuya göre arama gerçekleştirin. 

En beğendiğiniz oyunları izleyin, kendi oynadığınız oyunlarınızı sergileyin, kendiniz gibi oyuncularla tanışın ve birlikte oyun oynayın. BIGO LIVE mobil uygulaması hayatınızı ve yeteneklerini yaratıcı vlog'a çevirin ve sevdiğiniz tüm vlogları keşfedebilirsiniz. Uygulama içerisinde yayın yapan yayıncılara ulaşın ve onlarla sohbet etmenin keyfini çıkartın. Yapmış olduğunuz canlı yayınlardan para kazanmanın tadına varın.

BIGO LIVE - Canlı Maç izle indir